Güller

Online Gül Siparişi

Tüm ürün çeşitlerimizde sadece 1. Kalitede gülleri kullanıyoruz. Kısa sürede solmayan ve canlı görünümünü uzun süre muhafaza edebilen güllerle hazırladığımız aranjmanlar şık duruşu ile ön plana çıkıyor. Her renkte gül çeşitlerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Aşkı anlatan kırmızı güllerle hazırladığımız aranjmanlara alternatif olarak çok ender bulunan siyah gül çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Saflık ve masumiyet anlamına gelen beyaz güller de inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Asil duruşu ile her daim en çok tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alan beyaz güllerle çok sayıda farklı aranjman cicekgonderinde hazırladık. Mutluluk ve incelik anlamını taşıyan pembe güllere de mutlaka göz atın. Pembenin en güzel tonunu yansıtan bu güller sizin de duygularınıza tercüman olabilir. Ayrıca kategorimiz içerisinde eflatun ve sarı güllerle hazırladığımız aranjman çeşitleri de yer alıyor.

Onlıne gül siparişi kırmızı güller siyah gül solmayan güller beyaz gül 101 gül 1001 gül kucak dolusu gül kırmızı gullerin şıklığı Maltepe çiçekçi Kadıköy çiçekçi suadiye çiçekçi bostancı çiçekçi kırmızı gullerin şıklığı erenköy çiçekçi kadıköy çiçe

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş