Bizi Tanıyın


MOSS ÇİÇEK;

İstanbul’un hem Anadolu yakası, hem Avrupa yakası’nın bütün semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Showroom moss çiçek mağazamızda her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi, firmanıza özel tasarımlar ile hizmetinizdeyiz. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler, tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Günümüz standartlarına uygun yapılan, vizyon ve misyonunu daima yenileyen,modayı ve trendleri takip eden ,her zaman kreatif tasarımlara imza atan Moss Çiçek sürekli kendi kendine rekabet içerisindedir. Kişiye özel tasarımlar, renklerin dansı, çiçeklerin büyülü dünyası, kısacası Moss Çiçek’te size özel mutlaka bir ürün bulacaksınız...Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve 0 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan 7/24 Mosscicek.com, aynı zamanda yurtdışına yapmak istediğiniz sürprizleriniz için’de, kendi bayi ağı ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Biz Moss Çiçek ekibi olarak yaptığımız işi, önemsiyor, sevgimizi katıyor, birikimlerimizi sanata dönüştürüp sizlere sunuyoruz...

Vizyonumuz;

Sektörde , teknolojiyi, yenilikleri ve kendine güvenen, inanan insan gücünü harmanlayıp, müşterilerimizin tümüne sürdürülebilir bir güven ve kaliteden ödün vermeden siparişlerimizi hazırlayıp zamanın da Moss Çiçek Ailesi olarak teslim etmek.

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.


Misyonumuz;

Kesme, saksı, yapay, özel tasarım çiçek tanziminde rakiplerine oranla fark yaratarak yılların vermiş olduğu deneyim ile sektöründe öncü ve tek marka olma özelliğini sürdürebilir kılmak

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

7/24 Mosscicek.com, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. Çiçeğin gücünü keşfedecek, etkilerine inanamayacaksınız. Unutmayın! Çiçek, çiçekçiden alınır.

www.mosscicek.com yes

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş