KURUMSAL ÇİÇEKLER

Çiçekler kurumsal kimliğinizi yansıtsın!

Moss Çiçek olarak kurumların uzun soluklu çiçek tedarik partneri olarak çalışmaktayız. Bir kurum ile çalışırken öncelikle ne tür gönderimler yapmak istediğini, hedef kitlesini ve ihtiyacına uygun fiyat aralığını kurum ile birlikte tespit ediyor ve bunun sonucunda kuruma özel en doğru, en taze ve en uygun fiyatlı çiçek tasarımlarını üretiyoruz.

Çiçek gönderilerinin, gönderilen kişinin konumuna, gönderim nedenine ve kurum kimliğine uygun olması gerekir.

Bazı firmalar personeline gönderdiği çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından aynı standartlara sahip olmasını isterken bazıları ise üst düzey yöneticilerine giden çiçeklerin fiyat ve büyüklük açısından farklılaşmasını isteyebiliyor. Boyut ve fiyat standart olsa da gönderilen çiçeklerin tekdüze olmaması çok önemli. Gönderilen çiçeklerin bazen amacına göre neşeli, bazen giden kişinin konumuna göre ağırbaşlı, bazen de yaratıcı olması gerekiyor.Bizce en önemli sonuç çiçeği alan kişinin gerçekten önemsendiğini hissetmesi…

Eğer siz de firmanıza ve bütçenize uygun çiçekler göndermek istiyorsanız Moss Çiçek Ekibini arayarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beraber belirleyelim.

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş